об Украине Новости вьіставки вакансии

Бізнес подорож за кордон

Бізнес стирає кордони. Завдяки інтеграції освоювати нові ринки стає простіше, та висока конкуренція вимагає від власника «бігти якомога швидше». Відвідувати галузеві конференції, тематичні форуми, виставки та інші івенти для пошуку партнерів, постачальників і клієнтів. Треба обов'язково бути в курсі трендів галузі, мати актуальні знання про індустрію і прислухатися до її лідерів. Для цього потрібно відвідувати бізнес-семінари, тренінги, конференції та форуми. Також варто потурбуватися про навчання для своїх співробітників, як мінімум, найкращих фахівців.


Намітити план дій, позначати всі місця, де потрібно бути і цілі, яких досягти – завдання власника і його команди. Організувати бізнес подорож за кордон – це сфера діяльності оператора ділового туризму «DINADIS».


Що «DINADIS» може для вас зробити  • Бізнес подорож за кордон «під ключ»;

  • Організація ділових переговорів, конференцій, корпоративних заходів та інших бізнес івентів за кордоном;

  • Бронювання номерів – в нашій базі знаходяться понад 120 тисяч перевірених готелей;

  • Оформлення візи та страховки;

  • Організація комфортного перельоту та подорожі на поїзді;

  • Транспортне обслуговування: надання автомобіля і проведення трансферу.


Виконаннє перерахованих вище завдань вимагає часу, а деякі досить трудомісткі, щоб не братися за них без належного досвіду. Ми організовуємо бізнес подорож за кордон з 2006 року. У нас велика база контактів для проведення заходів будь-якої складності. Ми знаємо, де вигідно бронювати квитки і замовляти транспорт. З готелями маємо особливі домовленості, завдяки яким ви отримаєте дисконт на проживання. «DINADIS» працює тільки в межах бюджету, прислуховується до побажань і піклується, в першу чергу, про вигоду клієнта.

Свяжитесь с нами
DINADIS Business Travel
02132, г.Киев, ул.Завальная 10-Б
метро Осокорки
Tel +38 044 247 47 19
Fax +38 044 247 47 33
office@dinadis.ua
Отправить